SmartBrains

Digitální ID karty

pro mobilní peněženky

Distribuujte své ID, jízdenky, lístky, vstupenky, kupóny a karty do mobilních peněženek Apple Wallet a Google Pay.

Využijte moderní bezkontaktní spojení
se zákazníkem

Nejrychlejší způsob, jak integrovat vaše řešení s Apple Wallet a Google Pay

Ověřené a bezpečné řešení

Aktualizované a 100% kompatibilní řešení díky využití nativních mobilních aplikací Apple Wallet a Google Pay.

Vždy aktuální data

Real-time aktualizace dat, statistické vyhodnocení užívání, kontrola nad přístupem k datům.

Push notifikace a geofencing

Upozornění zákazníků na změnu obsahu, personalizované notifikace, relevantní zobrazení i na zamčeném displeji telefonu.

API rozhraní

Řešení lze propojit s téměř libovolnou aplikací a integrovat tak digitální passy se stávajícím prostředím a využitím.

Ukázka využití našeho řešení

Stammgast.cz
Získejte více pravidelných zákazníků

Potřebujete se zorientovat?

Mobilní peněženka je digitální ekvivalent fyzické peněženky ve formě mobilní aplikace Apple Wallet a Google Pay. Jedná se o místo pro ukládání, organizaci a přístup k digitální verzi  platebních i neplatebních lístků nebo karet – tzv. pass. Na jednom místě uchovává kreditní karty, věrnostní karty, kupóny, karty s uloženou hodnotou, členské karty, lístky, jízdenky a další. Na rozdíl od fyzického obsahu peněženky lze ten digitální kdykoli aktualizovat (např. zůstatek bodů). Digitální lístek může zákazníkovi také připomenout, kde a kdy je ten správný nebo nejlepší čas jej použít.

Zkuste si otevřít svou fyzickou peněženku – téměř vše v ní je možné digitalizovat:

  • potvrzení rezervace (třeba pobytu nebo dortu v cukrárně),
  • voucher na masáž,
  • jízdenku nebo palubní lístek,
  • věrnostní kartu,
  • slevový kupón,
  • členský průkaz do knihovny,
  • dárkovou kartu,
  • kartu k cestovnímu pojištění,
  • nebo vstupenku do divadla.

Našli jste v ní něco dalšího? Zeptejte se nás, jak bychom mohli digitalizovat váš konkrétní případ.

 
1. Náklady na vývoj Apple a Google investovaly a nadále utrácejí miliony dolarů za návrh, vývoj, nasazení a správu aplikací. Protože jsou v telefonu integrovány, mají možnost využít více funkčností telefonů oproti aplikacím třetích stran. 2. Adopce aplikací Apple Wallet je standardně nainstalována na všechny iPhony se systémem iOS6 nebo novějším. Je to také standardní aplikace na všech hodinkách Apple. Google Pay je nainstalována jako standardní aplikace na mnoha zařízeních Android a plán je, aby se z něj stala nativní aplikace na všech zařízeních Android. 3. Preference spotřebitelů Majitelé chytrých telefonů dávají obecně přednost nativním aplikacím – ať už pro správu e-mailů, kalendáře, nebo pro ukládání a správu obsahu mobilní peněženky (platební karty, vstupenky, jízdenky, věrnostní karty apod.).
Tak jako ve fyzickém světě i do mobilní peněženky si vše ukládá přímo její držitel. Konkrétně pro něj stačí klepnout na tlačítko pro stažení a potvrdit uložení. O samotné vystavení se postará naše platforma na základě požadavku – třeba po zakoupení jízdenky nebo po registraci nového zákazníka ve vašem systému. Distribuce odkazu pro stažení může být fyzická (na letáku, plagátu, nebo účtence formou QR kódu) nebo digitální (na webové stránce, sociální síti, ve vaší aplikaci, e‑mailem, SMS, …).
Pass je digitální reprezentací informací, které by jinak mohly být vytištěny na papíru nebo plastu. Umožňují uživatelům provádět akce ve fyzickém světě. Například získat slevu na čerpací stanici, přístup k exkluzivní akci, uplatnit slevu, nastoupit do letadla, sbírat body při platbě za zboží v obchodě. Papír i přes proklamovaná prohlášení ale opravdu nesnese vše. Digitální verze může obsahovat celou sadu doplňkových informací, odkazů na web (na katalog produktů, zpětnou vazbu, anketu), vaši aplikaci, kontakty apod. Neomezujte se a využijte získaný prostor v zákaznickém telefonu naplno.
Celý obsah passů je možné automaticky vzdáleně aktualizovat. Ať už na základě transakce, akci uživatele, nebo jako součást kampaně. Může se aktualizovat jakékoliv pole nebo obrázek – například bodový zůstatek, uplatnit kupón nebo aktualizovat obrázek na podporu dalších relevantních produktů a služeb. Pokud není zákazník v okamžiku transakce připojen k internetu, karta se aktualizuje, jakmile se k internetu opět připojí. Jako potvrzení je možné doručit zprávu na uzamčenou obrazovku telefonu.

Passy umožňují provádět akce v reálném světě, takže přístup k nim musí být snadný a rychlý. Apple Wallet umožňuje zobrazit relevantní pass i na zamčeném displeji telefonu. Stačí přidat informace o tom, kde a kdy je pass relevantní (dokonce je možné informace personalizovat pro každého zákazníka).

Takže se může věrnostní karta zobrazovat na displeji telefonu, když je zákazník v obchodě nebo se při příchodu do hotelu zobrazí potvrzení rezervace. Dokonce se umíme vypořádat i s proměnlivým umístěním – třeba u pouličního stánku s kafe.

Naše řešení je možné propojit s libovolným systémem díky poskytnutému aplikačnímu rozhraní. Ať už se jedná o pokladní systém, cloudový nebo on-premise informační systém, mobilní aplikaci apod. Příkladem může být náš produkt Stammgast, který pro správu bodového konta zákazníků využívá mobilní aplikaci (iOS/Android) i webovou aplikaci běžící v libovolném moderním prohlížeči.
Posuňte svůj projekt

Pojďte do toho s námi!

Jsme zkušený vývojový tým – projekťáků, analytiků, UX/UI designerů, programátorů a testerů. Na kontě máme vlastní produkty i projekty pro naše B2B partnery z různých sektorů v ČR a SR. Svěřte se nám se svými potřebami a nápady.
01
Nezávazná poptávka​

Proberte s námi svou vizi. Společně můžeme ujasnit, co pro vás dokážeme  udělat. Pomůžeme vám získat jasnější představu o cestě k realizaci vašich cílů. Při plánování celé cesty využijeme naše komeční zkušenosti s vývojem nejrůznějších aplikací a systémů.

02
Analýza a nacenění​
Prvním důležitým milníkem pro vývoj aplikace je rozhodnutí o designu, definování funkcionalit pro jádro aplikace, výběr navazujících balíčků funkcionalit (modulů), zajištění infrastruktury a výběr technologí.  Součástí je nacenění a definování termínů dodání.
03
Vývoj a testování​

Samotný vývoj aplikace s důrazem na moderní infrastrukturu zajišťující rychlé a bezpečné fungování aplikace, vývoj jádra systému, integrace potřebných modulů, testování a spuštění aplikace do ostrého provozu.

Zanechte nám kontakt

Máte otázky nebo přicházíte s konkrétní představou? Rádi se s Vámi spojíme a probereme možnosti spolupráce.