SmartBrains

Zakázkový vývoj

moderních IT řešení

Hledáte partnera na vývoj nové aplikace nebo pro rozvoj vaší stávající aplikace? Využijte naše moduly jako základ pro přípravu vašeho projektu na míru nebo je napojte na vaše řešení a šetřete interní vývojové kapacity

Integrujte do vaší aplikace hotové moduly a usnadněte si vývoj projektů v oblasti fintech, e‑commerce či aplikací využívajících ověření identity

Současným trendem vývoje softwaru je připravit jádro aplikace, které se napojuje na nejrůznější moduly (balíčky funkcionalit).

Není potřeba „vynalézat kolo“ – integrujeme již hotové moduly vyvinuté interně nebo vyhledáváme ověřené produkty třetích stran. 

Vývojové kapacity věnujeme tomu, abychom jádro aplikace (core) maximálně vyladili podle vašich potřeb. Šetříme vaše zdroje a současně dodáme řešení, které je moderní, rychlé, dobře udržovatelné a především umí vše, co potřebujete.

Přiklady integrací

Jaké služby můžeme integrovat?

Digital ID Cards

Náš interně vyvinutý modul Digital ID Cards umí vytvořit a využívat digitální karty pro identifikaci zákazníka v reálném světě. Digitální karty napojené na Apple Wallet nebo Google Pay obsahují unikátní identifikační prvek, například QR kód. Strojové čtecí zařízení například na pokladně provozovny tento identifikační prvek rozpozná a zobrazí digitální konto zákazníka, na kterém se zobrazí například věrnostní body, zakoupené poukazy na služby, slevy či body. Na digitální kartu můžete uložit celou sadu doplňkových informací, odkazů na web (katalog produktů, zpětnou vazbu, anketu), kontakty apod.

Díky poskytnutému aplikačnímu rozhraní  řešení propojíte s libovolnou aplikací. Ať už se jedná o pokladní systém, cloudový nebo on‑premise informační systém, mobilní aplikaci apod. Jsou vhodné pro projekty v oblasti fintech, e‑commerce a různé přístupové systémy. 
#digitalcard #digitalID #applewallet #googlepay

Zaručené ověření identity

Digitální ztotožnění zákazníka v online světě může být pro řadu provozovatelů aplikace legislativně zakotveným procesem (KYC/AML) nebo cestou, jak zabezpečit přístup do interních prostředí, VPN či cloudu (ověření pomocí dvoufaktorové autentizace). 

Pomůžeme vám najít ten správný modul a bezpečně ho zaintegrovat do vaší aplikace. Dodavatelé modulů svá řešení průběžně aktualizují tak, aby proces identifikace zákazníka či společnosti byl vždy v souladu s veškerými platými legislativními požadavky či bezpečnostními standardy.

  • Pro zabezpečení KYC/AML ztotožnění můžeme doporučit moduly Bank ID, Sumsub nebo idGuard. 
  • Pro multifaktorovou autentizaci klienta pak moduly 2FA, DigiSign, DocuSign.

#KYC #AML #BankID #Sumsub #idGuard #2FA #DocuSign #DigiSign #elektronickypodpis

Finanční transakce

Modul pro finanční transakce umožní přístup do banky a integraci digitálního spojení s bankou do libovolné aplikace,  sledování transakční historie (přijatých a odeslaných plateb), nejrůznějších upozornění a notifikací. Spojení je zabezpečeno prostřednictvím API, případně reaguje na transakční  e-maily. Získané informace je možné  upravovat (párovat, třídit) a předávat dalším interním systémům zákazníka. Spojení s bankou umožňuje také podávání příkazů k transakcím a další operace. Moduly umožňují integraci platebních metod, ať už se jedná o subscription model notifikující uskutečnění platby bez přístupu k účtu zákazníka, nebo platby rychlým bankovním převodem, kartou či prostřednictvím platební brány (GoPay, PayPal apod).

#fintech #openbanking #payments #onlinepayments #SaltEdge #GoPay #PayPal

Blockchain transakce

Pro vývoj blockchain aplikací využíváme platformu Tatum, která integruje více blockchainových frameworků do jednoho REST API. Platforma nabízí bezpečný uzavřený ekosystém, který umožňuje integraci kryptoměn či nejrůznějších NFT tokenů (vstupenky, vouchery, jízdenky, registry, unikátní záznamy apod.).
V rámci úzké spolupráce se stejnojmenným brněnským startupem jsme získali zkušenosti s využitím této platformy pro projekty obchodující s kryptoměnami, například pěněženku pro zákazníka, CRM pro evidenci zákazníků a obchodování, směnárnu, tržiště.
Platforma je široce použitelná, usnadňuje vývoj systémů v herním průmyslu, vývoj fintech aplikací, aplikací pro logistiku a dalších.
#tatum.io #blockchain #fintech #banking #kryptomeny #NFT

Infrastuktura jako služba

Připravujete nový projekt a potřebujete pomoci s moderním a ekonomickým řešením infrastruktury. Navrneme s vámi architekturu infrastruktury, která vám umožní rychlý, bezpečný a udržitelný chod vaší aplikace. Nejčastěji využíváme řešení v cloudu, které umožní customizaci,  aniž byste museli řešit chod aplikačních prostředí na pozadí…

Amazon Web Services, Google Cloud Service, …

#…

Další služby...

Nenašli jste, co jste hledali? Máte nápad nebo výzvu? Kontaktujte nás, určitě nalezneme řešení.

Posuňte svůj projekt

Pojďte do toho s námi!

Jsme zkušený vývojový tým – projekťáků, analytiků, UX/UI designerů, programátorů a testerů. Na kontě máme vlastní produkty i projekty pro naše B2B partnery z různých sektorů v ČR a SR.

Svěřte se nám se svými potřebami a nápady.

01
Nezávazná poptávka​
Proberte s námi svou vizi. Společně můžeme ujasnit, co pro vás dokážeme  udělat. Pomůžeme vám získat jasnější představu o cestě k realizaci vašich cílů. Při plánování celé cesty využijeme naše komeční zkušenosti s vývojem nejrůznějších aplikací a systémů.
02
Analýza a nacenění​
Prvním důležitým milníkem pro vývoj aplikace je rozhodnutí o designu, definování funkcionalit pro jádro aplikace, výběr navazujících balíčků funkcionalit (modulů), zajištění infrastruktury a výběr technologí.  Součástí je nacenění a definování termínů dodání.
03
Vývoj a testování​

Samotný vývoj aplikace s důrazem na moderní infrastrukturu zajišťující rychlé a bezpečné fungování aplikace, vývoj jádra systému, integrace potřebných modulů, testování a spuštění aplikace do ostrého provozu.

Reference?

Struktura reference:

  • Název projektu (přes funkcionality) pro společnost…
  • logo společnosti někam do pole pro barevnost
  •  Jaký problém jsme řešili?
  • Proč to bylo pro klienta důležité?
  • Jaké technologie a design aplikace jsme zvolili (a proč)?
  • Jak dlouho trvala práce (případně jaké obtíže jsme překonávali)?
  • Jak projekt dopadl?/ Jak klient hodnotí spolupráci s námi?

Zanechte nám kontakt

Máte otázky nebo přicházíte s konkrétní představou? Rádi se s Vámi spojíme a probereme možnosti spolupráce.